Tekerlekli Sandalye Sokak Basketbol Turnuvası!

BAYRAMPAŞA Belediyesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ nin organize ettiği “Tekerlekli Sandalye Sokak Basketbol Turnuvası – 2012”, 30  Haziran Cumartesi – 1 Temmuz  Pazar günleri Sabri Akpınar Parkı Açıkhava Basketbol Sahası’nda oynanacaktır.

          Sportif yaşamı engellilerle buluşturmayı amaçlayan ve yüzlerce sporseverin katılımıyla, Türkiye’ de ilk kez 2011 yılında gerçekleşen organizasyonun, 2. si olan bu turnuvanın nihai amacı, Tekerlekli Sandalye Basketbolu’ nun gelişimine katkıda bulunmak ve spora gönül veren yüzlerce katılımcıya eğlenceli bir haftasonu geçirtmektir.

                   3 er kişilik 10 takımdan toplam 30 engelli sporcunun mücadele edeceği turnuvada birbirinden heyecanlı ve kaliteli 28 maç oynanacaktır.

                   30 Haziran Cumartesi saat 15:00 ‘ te kura çekimi ile başlayacak turnuvada 16:00 – 20:45 saatleri arasında grup maçları gerçekleşecek. Kendi gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar, 1 Temmuz Pazar günü oynanacak finallere katılmaya hak kazanacaklar.Turnuvanın şampiyonluk maçı saat 20:00 oynanacaktır.

         Sosyal sorumluluk ve sportif yaşam anlayışının aynı potada buluştuğu bu organizasyon 20:30  daki ödül töreni ve kapanış konuşmaları ile sona erecektir.

Ayrıtılı bilgi için,

Bayrampaşa Belediyesi Fizik Tedavi ve Engelliler Rehabilitasyon Merkezi

0 212 554 46 54 Sinem SEVEN

www.facebook.com/groups/tsbsbt/


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.