All Star 3SAYI Yarışması Şampiyonu: Ömer Onan

Beko TBL All Star 2011’in 3SAYI Yarışması şampiyonu Ömer Onan oldu. Finalde 14 puan toplayan Ömer Onan rakiplerini geride bırakarak yarışmanın galibi oldu.

Üç sayı yarışmasına Fenerbahçe Ülker’den Ömer Onan, Pınar Karşıyaka’dan David Holston, Medical Park Trabzonspor’dan Alvin Snow, Beşiktaş Cola Turka’dan Michal Ignerski ve Türk Telekom’dan da Yunus Çankaya ile Rasim Başak katıldı.

Eleme turunda Medical Park Trabzonspor’dan Alvin Snow 20 puan toplarken, Fenerbahçe Ülker’den Ömer Onan 16 puan, Türk Telekom’dan da Rasim Başak 13 puan toplayarak finale yükseldi. Beşiktaş Cola Turka’dan Michal Ignerski 12 puan, Pınar Karşıyaka’dan David Holston 10 puan ve Türk Telekom’dan da Yunus Çankaya 7 puan ile üç sayı yarışmasına eleme turunda veda ettiler.

İlk turda 16 sayı kaydeden ve finalde de 14 sayı üreten Ömer Onan yarışmanın birincisi olurken, 9 sayı üreten Medical Park Trabzonspor oyuncusu Alvin Snow ise ikinci oldu.

Üç sayı yarışmasında Türk Telekom’dan Rasim Başak da 6 sayı ile üçüncü sırayı aldı.

Beko All-Star 2011’de üç sayı yarışmasının galibi Ömer Onan, ödülünü TBF Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Akar’dan aldı.

Oyuncu
Takım
Puan
Ömer Onan
Fenerbahçe Ülker
14
Alvin Snow
Medical Park Trabzonspor
9
Rasim Başak
Türk Telekom
6

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.