Banvit’ten Haklı Gurur

Banvit Basketbol Kulübü’nde, A Takım Başantrenörü Orhun Ene’nin, Türk Milli Takımı Başantrenörlüğü’ne getirilmesinin sevinci yaşanıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç; “ Doğru insanlarla çalışmanın gururunu yaşıyoruz ” dedi.

Özkan Kılıç açıklamasında; “ A Milli Basketbol Takımımız’da gerçekleştirilen yeni yapılanmada Orhun Ene’nin başantrenörlüğe getirilmesi, bizim de geçmiş dönemde A Takımımız’ı Orhun Ene’ye emanet etmemizin ne kadar doğru bir hamle olduğunu tescillemiş oldu. Bu konuda büyük gurur yaşıyoruz. Orhun Ene bundan sonra hem Banvit A Takımı’nı, hem de A Milli Takımı çalıştıracak. Dolayısıyla bu iki görevle birlikte daha çok iş ve sorumluluk almış olacak. Ancak Orhun’un bu görevleri layıkıyla ve başarıyla yürüteceğine olan inancımız tam. Önümüzdeki dönemde A Milli Takımımızın daha büyük başarılara ulaşması için elinden geleni yapacaktır. Biz de Orhun Ene ile daha uzun yıllar birlikte çalışmak istiyoruz. ” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.