BANVİT’ten Radosevic’e Onur Ödülü

Banvit, dün oynadığı Trabzonspor maçı öncesinde eski oyuncusu  ve takım kaptanı Miroslav Radosevic’e onur ödülü verdi.

  2004-2005, 2005-2006 ve 2006-2007 sezonlarında Banvit forması giyen, aynı zamanda yeşil-turunculu ekibin kaptanlığını da yapan Miroslav Radosevic Banvit’i ziyaret etti. Şu an ülkesinde sahibi ve yöneticisi olduğu firması ile iş yaşamına devam eden aynı zamanda da bir spor kulübünün yöneticiliğini yapan Radosevic’in ziyareti, hem Banvit’teki eski dostlarıyla bir araya gelme, hem de yöneticisi olduğu firma ve spor kulübü ile Banvit arasındaki iş ilişkilerini geliştirme amacını taşıdı. Radosevic’in Banvit’teki ziyaretinin son gününde son gününde duygulu anlar yaşandı.

Banvit Kara Ali Acar Spor Salonu’nda oynanan Banvit – Trabzonspor maçı öncesinde düzenlenen törenle eski Sırp Basketbolcu’ya, Banvit’e yaptığı özverili ve başarılı hizmetlerin anısına Onur Ödülü verildi. Banvit Basketbol Kulübü Başkanı Özkan Kılıç tarafından takdim edilen ödül sonrasında Radosevic ve Başkan Özkan Kılıç Trabzonspor maçını birlikte izlediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.