Başarıya kilitlendiler

Konak Belediyesi ve İzmirspor işbirliğinde kadın basketbolunu desteklemek üzere İzmirspor Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımı kuruldu. Türkiye Kadınlar 2. Basketbol Ligi’nde mücadele edecek olan İzmirspor Konak Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Muammer İçhedef Antrönörlüğü’nde çalışmalara başladı. 13 kişiden oluşan takım, Burhaniye’de bir haftalık kampa girdi. Kamp öncesi İzmirspor Kulüp Başkanı Tahir Gürler’le birlikte Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’la SevgiYolu’nda buluşan bayan basketbol takımı, başarıya odaklandıklarını belirterek, “Hedefimiz 2. Lig’de Play-Off’a kalmak. Başarılı bir sezon geçirmek için mücadele edeceğiz. Alt yapılarda da yeni Türkiye dereceleri elde edeceğiz” sözü verdiler.  

Antrenör Muammer İçhedef transferlerle çok iyi bir takım kurduklarını ifade ederek, “Türkiye’nin dört bir yanından çok iyi sporcuları kulübümüze kattık”. Takım Kaptanı Belgin Sarıgedik, “ Bu sezon salonlarda başarıdan başarıya koşacağımıza inanıyoruz. 16’de Ekim’de başlayacak olan maçlarda taraftarımızın bizi yalnız bırakmamasını diliyoruz” dedi.

Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan, her biri ayrı bir cevher olan sporcuları kutlayıp başarılar dileyerek, “Uzun soluklu bir yatırım yaptık. Kadın  Basketbol takımıyla yeni bir atılım içine girdik. Yeni sezonda İzmirspor Konak Belediyesi formaları içinde hepsine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: 3sayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.