Güre Belediye Spor Kulübü Çifte Lisansları​nı Açıkladı

 Güre Belediye Spor Kulübü olarak 2011 – 2012  sezonun da cifte lisans hakkımızı Kayseri KASKİ Spor kulübünden Bircan Gökdemir ve Ceyhan Belediye Spor kulübünden Asena Yalçın dan yana kullandık . Asena Yalçın’ın transferi için Ceyhan Belediye Başkanı Sn.Hüseyin Sözlü  ve basketbol sube sorumlusu Sn. Sedat Sözlü’ye ve ekibine vede Bircan Gökdemir transferinde Bize yardımcı olan Kayseri Kaski yönetimi başta olmak üzere Baş antrenör Sn.Ayhan Avcıy’a çok teşekkür ederiz.
 Güre Belediye Başkanı Kamil Saka ise “ Bu sene hedefimiz iyi basketbol oynayarak genç kadromuza rağmen ligi üst sırada bitirmek bu amaç için göreve getirdiğimiz hocamız Ekin Baş’ın istekleri doğrultusunda kadromuza gerekli takviyeleri yaptık . Güvenimizin sonsuz olduğu Hocam Ekin Baş’dan  ve takımız dan 1.lig takımında oynayabilecek oyuncular çıkacağından süpemiz yok” dedi .


Baş antrenör Ekin Baş’ta “Çok mücadeleci bir takıma sahibiz. Mevcut kadromuz lig için yeterli ancak biz baskanımızın koydugu hedefler doğrultusunda ileriyi düşünerek çifte lisans oyuncu alarak takıma gerekli takviyeleri yaptık. Bizim takımımıza oyuncularını gönderirken bize her türlü kolaylığı sağlayan CEYHAN Belediye Spor ve KAYSERİ KASKİ camialarına bende tesekkürü bir borç bilirim. 2014 Dünya şampiyonası için genç oyuncuların oynaması bakımından federasyonun sunduğu bu büyük bir fırsat ve bizde bu oyuncuları oynatarak potansiyellerini göstermeleri konusunda onlara yardımcı olacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.