Etiket arşivi: ersan

Gecenin Uluslararası Oyuncusu Ersan

Milwaukee Bucks deplasmanda New Jersey Nets’i 115-92 yenerken Ersan İlyasova göstermiş olduğu performans ile nba tv tarafından gecenin uluslararası oyuncusu seçilmeyi başardı.

Maçta 40 dakika süre alan Ersan, 22 sayı – 13 ribaunt- 4 asist – 3 top çalma – 1 blok istatistikleriyle maçı tamamladı.

Geçtiğimiz maçlarda yine ilk 5 başlamasına rağmen az süre alan Ersan bu  karşılaşmada almış olduğu süreyi çok iyi değerlendirdi, 14 de 10 saha içi, 3 de 2 serbest atış isabeti ile toplam 22 sayı üretmeyi başaran Ersan takımının en önemli parçalarından birisi olduğunu gösterdi.

Hidayet, Ersan’ı da Geçti

Orlando Magic evinde konuk ettiği Milwaukee Bucks’ı 97-87 mağlup ederken iki temsilcimiz Hidayet Türkoğlu ve Ersan İlyasova karşı karşıya geldi.

Üstüste 7. galibiyetini alan Orlando Magic’te Hido 34 dakika sahada kalırken, 13 sayı- 4 ribaund- 3 asistle oynadı. Maça ilk 5’te başlayan Ersan ise 17 dakika süre aldı ve 5 sayı,7 ribaund ile oynadı.

Gecenin Uluslararası Oyuncusu Ersan

NBA’de bu sabaha karşı oynanan Milwaukee Bucks-Dallas Mavericks maçında gülen taraf 99-87’lik sonuçla Ersan İlyasova’nın takımı Milwaukee Bucks oldu.

Maça ilk 5 başlayan ve 36 dakika süre alan temsicimiz karşılaşmada etkili bir oyun sergileyerek gecenin uluslararası oyuncusu seçilmeyi başardı. 16 sayı 17 ribaund ile maçı tamamlayan Ersan, almış olduğu 17 ribaund ile kariyer rekorunu kırmış oldu.