Etiket arşivi: marcelus kemp

Marcelus Kemp’in Keyfi Yerinde

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı’nın yeni transferi Marcelus Kemp, karşılaştığı ortamdan ve görüğü ilgiden çok etkilendiğini belirtti.

Beşiktaş Kulübü’nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada ilk antrenmanın ardından takım arkadaşlarını tanımasının çok verimli olduğunu belirterek, çok güzel karşılandığını hem Takımı hem de kulübü çok beğendiğini söyledi. Şu aşamada takım içinde görüğü arkadaşlığın çok güzel olduğunu belirten Kemp oyun sistemininde oldukça iyi olduğunu sözlerine ekledi.

Spor Toto Türkiye Kupası’nda yarın Efes Pilsen ile karşılaşacaklarını belirten Marcelus Kemp, “Efes Pilsen tanıdığım bir takım. Iyi bir rakibe karşı oynayacağız. Fakat takım halinde mücadele edersek ve sert oynamayı başarabilirsek, maçı kazanabileceğimizi inanıyorum” dedi.

Marcelus Kemp Beşiktaş’ta

Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı, İtalya’ın Virtus Bologna takımından ABD’li oyuncu Marcelus Kemp ile anlaştı.

Kulupten yapılan açıklamada: ”Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımımız, İtalya’nın Virtus Bologna takımından Marcelus Kemp’i renklerine bağladı. 26 yaşındaki ve 1.96 boyundaki Kemp, bugün akşam saatlerinde Türkiye’ye gelecek. Sporcu ile yarın yapılacak olan sağlık kontrolünden sonra sözleşme imzalanacak.” denildi

Umarım Beşiktaş takımı bu oyuncunun sağlık kontrolünde sorun yaşamaz..