Etiket arşivi: Power Balance nedir

Power Balance Enerji ve Denge Bilekliği (%100 Orijinal)

Power Balance Enerji Bilekliği (Hologramlı Orijinal Ürün, Kargo Bedava!)

Bu yıl adını sıkça duyduğumuz Power Balance bileklikleri bir çok yerde satışa sunuldu yalnız bu ürünleri alırken dikkatli olmanız lazım. Çünkü bir çok üründe olduğu gibi bu ürününde sahtesini ve işe yaramazını sizlere ucuz fiyat altında satabilirler. 3SAYI dergisi olarak yaptığımız araştırmalar sonucunda Orjinal Power Balance denge bilekliğinin orijinal satışının yapıldığı TvShop Firmasını öneriyoruz. Bu siteden satın alacağınız ürün orijinallik garantisi altında olup ambalaj üzerinde taklit edilemez Hologram bulunmaktadır.

8 Renk ve farklı uzunluklardaki bol ürün seçeneğini TvShop’tan inceleyebilirsiniz. Bir çok basketbolcunun kullandığı bu ürüne siz de sahip olabilirsiniz. Şimdi gelelim bu bileklik hakkında bilgi vererek ne işe yaradığına.

Negatif İyon:

Negatif iyon doğada var olan bir elementtir. Yapılan araştırmalar,insanların yeteri kadar,sağlıklı ve vücutlarındaki atıl olan enerjiyi maksimum seviyede kullanmaları ve daha temiz hava solumaları için, cm3 alanda en az 1500 negatif iyon yoğunluğunun bulunması gerektiğini ortaya çıkarmıştır. Artan hava kirliliği, ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyaller yüzünden negatif iyonlar büyük şehirlerde yeteri kadar bulunmamaktadır.

 

 Doğadaki negatif iyon yoğunluğuna baktığımızda


Şelale eteklerinde: 50.000 (-) iyon cm3
Dağlarda : 8.000 (-) iyon cm3
Deniz kıyılarında : 4.000 (-) iyon cm3
Ormanlarda : 3.000 (-) iyon cm3
Şehir Dışında : 1.200 (-) iyon cm3
Şehir İçinde : 200 (-) iyon cm3
Konutlarda : 20 (-) iyon cm3

Şimdi, Türkiye’de İlk Defa, Sadece TvShop Stoklarında, Sınırlı Üretim Orijinal NBA (Amerikan Basketball Ligi) Lisanslı Power Balance Seçeneği İle!

Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu’da insanlar her geçen gün biraz daha gençleşmek için haftada bir 1-2 saatlik, 3 ya da 4 kür halinde uygulanan ve bedeli her seans için birkaç yüz dolarla ifade edilen negatif iyon kürü yapmaktadırlar.

Power Balance Bileklik Nedir?

Vucut ile temas ettiği andan itibaren Power Balance bilekliğin içindeki iki hologram sayesinde kişiye güç, denge ve esneklik sağlayan müthiş bir amerikan buluşu. vucudunuzun enerjisini düzenleyerek statitik hale getirir. bileğinize takip testlerini yaptığınızda ağzınızın bir karış açık kalarak şoka girmeniz muhtemeldir. türkiyede de bazı basketbolcu ve futbolcularında kolunda power balance görmek mümkündür. Bu bileklik sayesinde gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi , yorulmadan maksimum seviyede kullanacaksınız ve elektronik cihazların yaydığı negatif unsanlardan korunup, açık bir bilince sahip olacaksınız. Erken kalkma probleminiz ortadan tamamen kalkacaktır.

Power Balance Hakkında Sorular:

Ürün kaşıntı, tahriş vb etkiler yaratır mı?
Hayır. özel olarak formüle edilmiş olan Power Balance Bileklik, istenmeyen yan etkiler yaratmaz.

Etkiyi görmek için ne kadar süre kullanmalıyım?
İlk kullanımla beraber etkileri gözlemlemeye başlarsınız.

Etkisi kalıcı mıdır?
Power Balance kalıcılık durumu kullanıldığı sürece etkisini gösterir.

Hamileler ürünü kullanabilir mi?
Hamilelikte kullanılması sakıncalı olabilir.

ABD’den İthal, Halogramlı, Orijinal kutusu içerisinde!

Sipariş vermek için hemen tıklayınız!