Banvit Sokak Basketbolu Turnuvası Sona Erdi

BANVİT BANDIRMA SOKAK BASKETBOLU TURNUVASI MUHTEŞEM FİNAL GECESİYLE SON BULDU

Banvit Basketbol Kulübü’nün 2011 yazında düzenlediği sokak basketbol turnuvalarının ilki olan “Banvit Bandırma Sokak Basketbolu Turnuvası” 28 Haziran Salı gecesi yapılan final karşılaşmaları, ödül töreni ve birbirinden güzel gösterilerle dolu etkinliklerle sona erdi.

 

Gençlerin spora ve basketbola olan ilgisini arttırmayı amaçlayan ve 19 Haziran’da başlayan Turnuva’ya katılım ve ilgi, bu yıl da üst düzeydeydi. 10 gün boyunca büyük mücadelelere sahne olan organizasyonda, yedi kategoride 92 takım ve 368 basketbolcu mücadele etti. Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine yoğun katılımın gerçekleştiği bu yılki turnuva, heyecanlı ve çekişmeli final maçları ile son buldu.

 

Final gecesinde kategorilere göre oynanan karşılaşmaların sonuçları ve şampiyon olan takımlar ise şöyle ;

 

Minik Erkekler

1.  Minik Yıldızlar  ( 15 )           2. Otur Abi     ( 7 )

Erkin Şenel     Can Barış Yavuz

Yağız İpek     Ayberk Şen

Kerem Çelik     Barış Can Sargın

Umur Dumar                              İzzet Süha Biçer

 

Küçük Erkekler

1. Pancar Motor    ( 15 )               2. Apaçi Berk ve Tayfası ( 12 )

Hakan Aktay         Kerem Özel

Berkan Dayı        Berk Yavuz

Deniz Islakoğlu        Hasan Atik

Varol Koçoğlu        Burak Çalışkan

 

Serbest Bayanlar

1. Pembe Ruj     ( 8 )             2. Sokak Sanatı    ( 15 )

Esra Topşahin    Şilan Bulut

Damla Semerci    Burcu Yavuz

İpek Gençkardeşler    Çisil Güngör

Gözde Kahraman    İpek Derici

 

Yıldız  Erkekler

1. Fetih Zamanı    ( 8 )             2. Geçerken Uğradık   ( 15 )

Hamit Aysal     Tolga Geçim (Cap)

Semih Turan      İbrahim Çağrı Yeşildağ

Kerem Baysal     Alkan Gürefeoğlu

Miraç Hanelçi     Atılay Çetinkaya

 

Genç  Erkekler

1. Cin Ali        ( 15 )             2. Crow Gider Agaa    ( 13 )

Özgür Şahin     Kubilay Çetinkaya

Canberk Hersan     Selahattin Lebleci

Ali Geçim     Tanju Akbardak

Kemal Zahra     Ahmet Kutlu

 

Büyük  Erkekler

1. Fani Dünya    ( 10 )              2. Jülyen       ( 15 )

Hamza Yılmaz     Berkin Çetinkaya

Burak Özkurt     Önem Yerli

Yasin Kıraş     Tolga Üner

Önder Aktaş     Kazım Cebir

 

Veteran Erkekler

1. Gurme Spor     ( 14 )                2. Huzur Evi İdman Yurdu  ( 15 )

Memduh Gümüş     Sedat Yorcu

İlkay Yücebilgiç     Alattin Eylik

Hamdi Selçuk     Bülent Beyazateş

Ata Tan     Cemalettin Özkahraman

 

 

Final maçlarının ardından minik erkekler kategorisinde ödülleri Banvit Altyapı Antrenörlerinden Erhan Uzel ve Basın Mensubu Cemal Atabey, küçük erkekler kategorisinde Banvit Altyapı Antrenörü Ali Yıldırım, Takım Menajerimiz Serhat Köymen ve Basın Mensubu Önder Balıkçı,  yıldız erkekler kategorisinde Banvit A Takım Kondüsyoneri Ertan Bedir ve Spor Okulları Antrenörü Osman Marsak, Basın Mensubu Zeki Karadeniz, genç erkekler kategorisinde Banvit Alt Yapı Menajerimiz Ulaş Özbülbül, Basın Mensubu Güven Taşçı, büyük erkekler kategorisinde Banvit A Takım Masörü Cem Şahin ve İlçe Basketbol Temsilcisi Öztürk Keskinkılıç, serbest bayanlar kategorisinde Genç Banvitliler Takım Menajeri Turgay Zeytingöz ve Basın Mensubu Erdem Özcan, veteran erkekler kategorisinde ise İlçe Spor Müdürü Ramadan Marmara ve Banvit Kulüp Müdürü Oktay Ulaş verdi.

Final gecesinde birbirinden güzel şovlar da vardı. Düzenlenen renkli yarışmalar ve gösteriler görülmeye değer güzellikteydi. Turnuva, organizasyonda emeği geçenlere madalya verilmesiyle son buldu.

Be the first to comment

Bir Cevap Yazın