Basketbol Günlüğü’ne Göz Atmak İster misiniz?

Son zamanlarda ülkemizde kaliteli basketbol blogu bulmak oldukça zor. Yeni açılan basketbol blogu Basketbol Günlüğü bu ihtiyacı karşılayacak gibi gözüküyor.

Basketbol Günlüğü sitesinde Türkiye Basketbol Ligi, Euroleague ve NBA kategorilerinin yanı sıra Avrupa Ligleri ve çeşitli köşe yazıları yer alıyor. Maç görüntülerinin de ziyaretçilere ulaştırılmaya çalışıldığı Basketbol Günlüğü maç özeti ve maç raporu alanlarında da oldukça iddia sahibi. Güncel basketbol haberleriyle okuyucularını sürekli bilgilendirmeye çalışan Basketbol Günlüğü özgün tarzda oluşturulmuş kaliteli içerikleriyle göze çarpıyor.

Basketbolun anavatanı olarak nitelendirebileceğimiz Amerika NBA ligi ile ilgili kaliteli içeriklerin yer aldığı Basketbol Günlüğü, NBA’den güncel haberler, maç yorumları ve en iyi hareketlerden derlemeler sunuyor. NBA kategorisi ile ilgili oldukça fazla sayıda içerik olduğunu söyleyebiliriz. Golden State Warriors’un son zamanlardaki fırtınasını adeta canlı olarak Basketbol Günlüğü sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Stephen Curry ile ilgili gelişmelere de ulaşabileceğiniz sitede birçok NBA ve basketbol oyuncusuyla ilgili haberler ve inceleme yazıları bulunuyor.

Euroleague maçlarını da takip edebileceğiniz sitede Fenerbahçe ve daha birçok takımın Euroleague serüvenini özgün yazılarla okuyabilirsiniz. Avrupa basketbolunun en üst ligi olan Euroleague takımlarının gidişatlarını takip etmek için Euroleague kategorisini tıklamanız yeterli Eurocup ve Galatasaray ile ilgili yazıların da sitede bulunduğunu görebilirsiniz. Özellikle maçların ardından maç özetlerini okuyucularıyla buluşturmaya çalışan sitede maçların ardından özetleriyle birlikte maç hikayeleri göze çarpıyor. Basketbol günlüğü sitesinin ülkemiz basketboluna yeni bir soluk getirmesini umuyor, kendilerine hayırlı olsun diyoruz.

Site adresi: Basketbol

Basketbol Günlüğü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.