EDBA’DAN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

EDBA 21 Şubat 2012 tarihine kadar sürecek olan, “Köy Okullarına Destek” Projesini başlattı.

Bu bağlamda, ihtiyacı olan köy okullarına, kitap, eğitim cd leri, ansiklopedi, bilgisayar, yazıcı, spor malzemesi ve “eğitim çantası” nın toplanmasını içerdiği bir sosyal sorumluluk projesi organize etti. Bu sosyal sorumluluk projesine destek olmak isterseniz, bu malzemeleri bizlere kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz. Bizim önem verdiğimiz “eğitim çantası” içinde, (çanta, silgi “2 adet”, kalemtraş “2 adet”, kalem kutusu, çizgili defter “2 adet 40 yaprak”, kareli defter “2 adet 40 yaprak”, düz defter “2 adet, 60 yaprak”, resim defteri “2 adet, 20 yaprak”, pastel boya takımı, sulu boya takımı, kuru boya takımı, kurşun kalem “4 adet”, kırmızı kalem “4 adet”, puzzle, oyun hamuru, boyama kitabı ve çözüm setini barındırıyor. “Eğitim Çantasının” yatırım bedeli 20 TL.

Kulüp Başkanı Emre Dağdelen yaptığı açıklamada, “Bu sosyal sorumluluk projesine maddi olarak destek olacaklar, desteklerinin hangi şekilde değerlendirmesini istediklerini bize yazarlarsa, bizde o şekilde bir yönlendirme yapacağız. Bize her ne şekilde olursa olsun destek olan bütün yardımsever kişilerin isimleri sitemizde periyodik olarak paylaşacağız. Sponsorluk olarak destek veren kurum, firma ve benzeri destekçilerimizin şirket logolarını ise sitemizde paylaşacağız. Yardımların ulaştığı okullardan ise fotoğraf rica edip, yardımseverlerin desteklerinin nerelere ulaştığını görmeleri sağlayacağız. Bu sosyal sorumluluk projesi için gerekli mercilerden gerekli olan bütün onay yazıları alınmıştır” dedi.

 Bu sosyal sorumluluk projesi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek için, edba@edba.org.tr adresine e-mail atabilir ya da 0 533 307 75 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 Projeye maddi destek olabilmek için hesap bilgileri ise; Türkiye İş Bankası A.Ş.,  EGE DEVLERİ YARDIM HESABI, hesap numarası: 3422-726661, IBAN: TR49 0006 4000 0013 4220 7266 61.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.