Denizli Belediyespor Osman Zolan’ı Ziyaret Etti

Bu sezon kısa sürede yapılanan ve şuana kadar oynadığı maçlarda sadece bir mağlubiyet alarak grubunda  ikinci sırada olan Denizli Belediyespor Basketbol takımı, aynı zaman da kulübün fahri başkanı olan Denizli Belediye Başkanı Sayın Osman ZOLAN’ı makamında ziyaret etti.

 3. lige katılma yolunda çok büyük bir yol kateden Denizli Belediyespor Basktol takımı şube sorumlusu, teknik ekibi ve oyuncuları ile bu yola çıkmalarını sağlayan Belediye başkanı Osman ZOLAN’a Makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

 Bu ziyaret esnasında Belediye Başkanı Osman ZOLAN “ Kısa sürede kurulan bu takımın aldığı mesafe görünenden çok daha fazla. İçeride oynanan maçlara şuana kadar katıldım. Sahadaki duruşu olsun, temsil ederken ki mücadeleleri olsun takdir etmemek mümkün değil. Aldıkları sonuçlar ile göğsümüzü kabartıyorlar. Şube sorumlumuz Ali TAŞEVLİ’nin emeği yadsınmayacak derecede çok büyük. Kendisini özverisi ve başarılı çalışmaları sebebi ile de kutluyorum. Her zaman da belirttiğim üzere bu başarılı ekibimizin daima yanındayız. Yaşattıkları centilmence ve güçlü duruşlarının destekçileriyiz. Denizlimizin adını en iyi şekilde temsil ediyorlar ve kendilerine bu yolda başarılar diliyor, en büyük destekçileri olduğumun sözünü hatırlatıyorum. Bundan şüpheleri olmasın.” Diyerek teknik ekip ve oyuncuları tek tek tebrik etti. Belediye Başkanı ZOLAN “ teknik ekibimizin bu konudaki emek ve çalışmalarını da tebrik ediyorum. Kurdukları takım, gösterdikleri bağlılık çok güzel bir bütünlüktür. Antrenörümüz Emin PEKDEMİR Denizlimizden yetişmiş, güzide ve başarılı antrenörlerimizdendir. Denizli basketboluna yapmış olduğu katkıları, bu sezon katıldığımız ligde aldığı başarılı sonuçlar ile Denizlimizin adını ülke çapında da duyurarak devam etmektedir. Kendisine bu konuda teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

 Şube sorumlusu Ali TAŞEVLİ basketbol takımı ile ziyarette bulundukları Belediye Başkanı Osman ZOLAN’a “ Bu yola çıkmamızda bizden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanmıza sonsuz teşekkürü borç biliriz. Kendisinin bu desteği karşısında mahcup olmamamızın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşadığımızı da belirtmek isterim. İmkan verildiği taktirde neler yapılabileceğini beraberce yaşamış bulunuyoruz. Güçlü ve sağlam adımlarla yolumuzda yürüyeceğimizi belirtirim.” Dedi. Sözüne teknik ekibi hakkında devam eden TAŞEVLİ “  Bu oluşum kurulurken ne kadar doğru bir ekip ile başladığımızı görmüş bulunuyoruz. Bu konuda kendilerine teşekkür ederim. Bu ekibe güvenmekle doğru olduğumuzu bizlere yaşattıkları bu mutlu tablo ile göstermişlerdir. Bu yolda en büyük destekçileriyim.” Diyerek sözünü tamamladı.

 Misafirleri ile tek tek ilgilenen Osman ZOLAN kendilerini çıktıkları bu yolda centilmenlikten ödün vermeyerek Denizliyi en güzel şekilde temsil etmeye devam etmelerini hatırlatarak ziyaretlerine karşılık teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.