Pınar Karşıyaka’da Hesaplar Karıştı

Geçtiğimiz hafta Karşıyaka Arena’da Efes Pilsen’i yenerek, Slovenya’ya umutla giden yeşil kırmızılı ekip KRKA maçını 86-81 kaybetti. Özellikle son periyotta 30 sayı bulup, iyi bir geri dönüş yapsalarda mağlubiyete engel olamadılar.

Dün oynanan maçın kazanılması halinde, bu grubu lider olarak bitirmeyi garantileyecek olan Pınar Karşıyaka’nın umutları ise şu aşamada oynanacak olan diğer maçlara kalmış durumda.

Resmi siteneden yayınlanan açıklamada ise grup ihtimalleri şu şekilde;

Dexia Mons-Hainaut ‘u yenmeleri durumda,

—-Antwerp Giants da kendi sahasında Krka’yı yenerse gurubu 1. tamamlayarak, Lukoil Academic ile eşleşiyor, kendi sahalarında 2 maç oynama hakkını elde ediyorlar.

—-Antwerp Giants kendi sahasında Krka’ya yenilirse grubu 2. sırada tamamlıyorlar.

Dexia Mons-Hainaut bizi 23 sayıdan az farkla yenerse, çeyrek finale kalıyoruz ve St. Petersburg ile eşleşiyorlar.

Dexia Mons-Haianut bizi 23 sayıdan fazla farkla yenerse, grubu 3. sırada tamamlayarak eleniyorlar.

KK KRKA NOVO MESTO (86): Goran Ikonic 11 (1 ribaund- 1 asist), Matej Rojc 6 (2 ribaund- 3 asist), Edo Muric 5 (4 ribaund- 1 asist), Smiljan Pavic 13 (5 ribaund), Dusan Djordjevic 5 (2 ribaund- 3 asist), Zoran Dragic 9 (6 ribaund- 1 asist), Chris Booker 12 (7 ribaund- 1 asist), Bojan Krivec 10 (1 ribaund- 5 asist), Dragisa Drobnjak 2 (6 ribaund- 3 asist), Jure Balazic 13 (6 ribaund)

PINAR KARŞIYAKA (81): Osiris Eldridge 15 (1 ribaund- 2 asist), Emre Bayav 2 (2 ribaund), Birkan Batuk 7 (1 ribaund- 1 asist), Jovo Stanovic 9 (3 ribaund- 4 asist), David Holston 16 (1 ribaund- 1 asist), Andre Smith 18 (7 ribaund- 4 asist), Ahmet Erdoğan 3 (2 ribaund- 1 asist), Alper Saruhan 8 (1 ribaund)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.